Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici administrátor/ka dotačních projektů. Pozice je určena pro studenty VŠ hledající brigádu při studiu či praxi.

Náplň práce:

  • zpracování projektových žádostí a podkladů k projektům obcí a měst, které budou spolufinancovány z evropských fondů i z národních zdrojů
  • posuzování projektových záměrů z hlediska dotačního financování
  • komunikace se zástupci místních samospráv
  • práce s monitorovacím systémem ISKP21+

Požadujeme:

  • analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, důslednost, koncepční myšlení
  • písemný projev na vysoké úrovni
  • organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým dovednostem
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost dotačního systému ISKP21+ výhodou
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • různorodou a dynamickou práci v mladém a přátelském kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v kanceláři v centru Brna
  • po zaučení částečná možnost home office
  • motivační finanční ohodnocení
  • úvazek na DoPP (cca 20 hodin týdně) s možností výkonu povinné praxe
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost kariérního růstu a uplatnění po ukončení studia

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem. Předpokládaný nástup: celoročně.

V případě zájmu nám zašlete krátký motivační dopis + CV na adresu kinc@envipartner.cz. Na základě doručených CV a motivačních dopisů budou následně probíhat pohovory s vybranými uchazeči.

Kontaktní osoba

Mgr. Ondřej Kinc
Tel.: 775 571 543
E-mail: kinc@envipartner.cz