Hledáme junior front-end developera na částečný úvazek pro vývoj webové GIS aplikace WEGAS (WEb Geographic ASistance, více na wegas.cz) a údržbu stávající aplikace EDPP (Elektronický digitální povodňový plán, více na edpp.cz).

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací
  • rozvoj a údržba stávajících aplikací
  • práce na efektivním a optimálním kódu
  • ladění a testování aplikací

Požadujeme

  • zkušenost s frameworkem AngularJS
  • znalost HTML a CSS
  • chuť učit se nové technologie

Výhodou:

  • zkušenost s testováním aplikací – Selenium, Unit testování
  • výhodou zkušenost s programováním v jazyce C# nebo Python
  • výhodou zkušenost s PostgreSQL

Nabízíme:

  • práci pro studenty, doktorandy – možnost práce při studiu
  • spolupráci formou DoPP
  • různorodou a dynamickou práci s možností karierního růstu
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity

V případě zájmu nám zašlete životopis a motivační dopis na adresu: franek@envipartner.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Franěk
Tel.: 775 571 544
E-mail: franek@envipartner.cz