Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nového kolegu na pozici projektanta vodohospodářských staveb. Pozice je určena především pro absolventy oborů Vodní hospodářství a vodní stavby (FAST VUT), Krajinné inženýrství (MENDELU) atp.

Náplň práce:

  • zpracování textových i grafických částí vodohospodářských a krajinných projektů
  • tvorba dokumentace ve stupni – studie, DUR, DSP
  • posuzování projektových záměrů na opatření pro zadržování vody v krajině
  • tvorba hydrologických a erozních analýz
  • provádění terénních průzkumů při posuzování malých vodních nádrží

Požadujeme:

  • znalost problematiky protipovodňové a protierozní ochrany
  • práci s GIS a CAD programy (ArcGIS, QGIS, Autocad atp.)
  • znalost programů HEC-RAS, HEC-HMS, Atlas DMT
  • autorizace ČKAIT v oboru Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství výhodou
  • přechozí praxe v oboru výhodou
  • samostatnost a pečlivost
  • týmové zaměření

Nabízíme:

  • práci pro absolventy i zkušené projektanty
  • různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu
  • odpovídající platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů
  • pracoviště v Brně
  • úvazek na HPP, případně externí spolupráci na ŽL
  • flexibilní možnost práce z domova
  • možnost kariérního růstu

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem. Předpokládaný nástup září 2021.

V případě zájmu nám zašlete krátký motivační dopis + CV na adresu franek@envipartner.cz. Na základě doručených CV a motivačních dopisů budou následně probíhat pohovory s vybranými uchazeči.

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Franěk
Tel.: 775 571 544
E-mail: franek@envipartner.cz