Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici obchodní asistent/ka.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími i novými zákazníky firmy
  • správa databáze klientů
  • prezentace firemního portfolia stávajícím i novým klientům
  • posuzování projektových záměrů z hlediska dotačního financování
  • příprava cenových nabídek a návrhů smluv
  • organizace schůzek pro obchodní manažery

Požadujeme:

  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • koncepční a analytické myšlení
  • orientaci na výsledek
  • pečlivost, spolehlivost, důslednost
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • zodpovědnost a poctivé jednání vůči zákazníkům a dodavatelům
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • práci zejména pro studenty VŠ
  • různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu
  • úvazek na DoPP, zkrácený úvazek, případně externí spolupráci na ŽL
  • pracoviště v Brně
  • flexibilní možnost práce z domova (po zapracování)
  • možnost kariérního růstu a uplatnění po ukončení studia

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem.
Předpokládaný nástup: celoročně.

V případě zájmu nám zašlete krátký motivační dopis + CV na adresu kinc@envipartner.cz. Na základě doručených CV a motivačních dopisů budou následně probíhat pohovory s vybranými uchazeči.

Kontaktní osoba

Mgr. Ondřej Kinc
Tel.: 775 571 543
E-mail: kinc@envipartner.cz