Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nového kolegu na pozici provozní manažer/ka, který bude spolupracovat zejména s nejvyšším vedením společnosti, vedoucími jednotlivých oddělení firmy i s našimi dodavateli.

Náplň práce:

  • podpora vedení společnosti v denních činnostech
  • spolupráce při vedení personálně-mzdové agendy
  • komunikace s dodavateli a klienty
  • příprava podkladů pro marketingové materiály
  • organizace firemních akcí
  • kancelářská administrativa

Požadujeme:

  • samostatnost a pečlivost
  • vynikající organizační dovednosti
  • dobré komunikační schopnosti
  • týmové zaměření

Nabízíme:

  • různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu
  • úvazek na DoPP, HPP, případně externí spolupráci na ŽL
  • pracoviště v Brně
  • flexibilní možnost práce z domova (po zapracování)
  • výkonnostní odměny, firemní vozidlo, NTB, telefon a zajímavé firemní benefity

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem. Předpokládaný nástup červen/červenec 2022.

V případě zájmu nám zašlete krátký motivační dopis + CV na adresu franek@envipartner.cz. Na základě doručených CV a motivačních dopisů budou následně probíhat pohovory s vybranými uchazeči.

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Franěk
Tel.: 775 571 544
E-mail: franek@envipartner.cz