Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici zpracovatel/ka digitálních povodňových plánů. Pozice je určena především pro studenty 2.–4. ročníků.

Náplň práce:

  • zpracování textových i grafických částí digitálních povodňových plánů
  • zpracování relevantních dat v GIS programech
  • práce s Povodňovým informačním systémem ČR (POVIS)
  • vizualizace dat prostřednictvím webového rozhraní
  • administrace interního informačního systému redakčního typu

Požadujeme:

  • základní znalost problematiky protipovodňové ochrany a životního prostředí
  • základy práce s GIS programy (ArcGIS, QGIS, atp.)
  • samostatnost a pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti
  • týmové zaměření

Nabízíme:

  • práci pro studenty 2. – 4. ročníků
  • různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu
  • pracoviště v Brně
  • flexibilní možnost práce z domova (po zapracování)
  • možnost kariérního růstu a uplatnění po ukončení studia

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem.
Předpokládaný nástup: celoročně.

V případě zájmu nám zašlete krátký motivační dopis + CV na adresu kinc@envipartner.cz. Na základě doručených CV a motivačních dopisů budou následně probíhat pohovory s vybranými uchazeči.

Kontaktní osoba

Mgr. Ondřej Kinc
Tel.: 775 571 543
E-mail: kinc@envipartner.cz