Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici zpracovatele strategií.

Náplň práce:

  • zpracování strategických a koncepčních dokumentů pro místní samosprávy
  • osobní komunikace se zástupci místních samospráv
  • terénní šetření v zájmové oblasti
  • prezentace vlastních nápadů

Požadujeme:

  • analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, důslednost, koncepční myšlení
  • ochotu učit se novým dovednostem
  • výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • základní znalost fungování místních samospráv
  • schopnost práce s veřejně dostupnými datovými zdroji
  • písemný projev na vysoké úrovni
  • výhodou: řidičský průkaz

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v kanceláři v centru Brna nebo na home office
  • možnost práce na zkrácený úvazek (cca 20 hodin týdně)
  • dlouhodobou spolupráci
  • motivační finanční ohodnocení
  • přátelský kolektiv

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem. Předpokládaný nástup listopad 2021. V případě zájmu nám zašlete krátký motivační dopis + CV na adresu franek@envipartner.cz. Na základě doručených CV a motivačních dopisů budou následně probíhat pohovory s vybranými uchazeči.

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Franěk
Tel.: 775 571 544
E-mail: franek@envipartner.cz