Digitální technická mapa

Digitální technická mapa České republiky od Envipartner

Specializujeme se na poskytování špičkových řešení v oblasti digitálního mapování, která jsou klíčová pro efektivní plánování, správu a rozvoj infrastruktury. U nás v ENVIPARTNERu pružně reagujeme na měnící se podmínky, a proto zajišťujeme i služby spojené s DTM ČR.

Naše služby v oblasti Digitální technické mapy České republiky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního obecního a regionálního plánování, stejně jako potřebám soukromého sektoru. Jsme schopni pro obce (a nejen pro ně) zajišťovat splnění povinností editora i povinností stavebníka.

Naše služby v oblasti DTM ČR

Rádi vám pomůžeme se v problematice DTM zorientovat. Zajistíme pro vás komplexní služby správy dat Převedeme vaše data do nového formátu JVF DTM, nahrajeme je do centrálního registru a zajistíme, aby byla vždy aktuální. Poskytneme potřebný GIS portál a budeme se o vaše data dále starat v roli editora Dopravní a Technické Infrastruktury (DTI) nebo správce Základní Prostorové Situace (ZPS).

Více informací

Pro více informací o našich službách v oblasti DTM ČR, navštivte naši stránku [digimapa.cz](https://digimapa.cz/), kde naleznete kompletní přehled našich služeb a řešení v oblasti digitálního mapování.

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Vybral
+420 797 979 549
vybral@envipartner.cz